Florbalisté na turnaji Českého florbalu bronzoví

ČEPS Cup

Florbalisté na turnaji Českého florbalu bronzoví

V rámci turnaje základních škol ČEPS Cup, který organizuje Český florbal, jsme do boje poslali žáky ze 4. a 5. tříd.

V základní skupině na nás čekali celkem 4 soupeři – Barvírna, Ruprechťáci, Strážáci, Lvíčata. Celou základní skupinou jsme prošli bez ztráty kytičky a mohli jsme se tak těšit na semifinále. V něm nás ale čekal soupeř z nejtěžších, ZŠ Ještědská. Ještěďáci byli nad naše síly a v semifinále jsme odešli poraženi jednoznačně 2:8. Prohrané semifinále rozhodlo o tom, že jsme nepostoupili do krajského kola soutěže. Na druhou stranu jsem stále chtěli získat alespoň 3. místo, což se nám podařilo, protože jsme v zápase poražených semifinalistů zdolali Barvírnu.

Sestava: Rejnart, Martínek, Pastorek, Matěcha, Blín, Leszkoven, Holý, Koucký, Štrincl