TITLE

DESCRIPTION

Kaplická kraslice 2012

V dubnu letošního školního roku se na základní škole Kaplického konal již druhý ročník tradiční výtvarné soutěže Kaplická kraslice. V loňském roce děti soutěžily ve zdobení kraslic, letos jsme soutěž tematicky zaměřili na velikonoční věnce.

Na výstavě ve vestibulu školy se sešly opravdu krásné práce plné zajímavých nápadů, materiálů a technik zpracování. Návštěvníci naší školy mohli obdivovat zručnost a invenci dětí a nasát velikonoční atmosféru.

Soutěž je rozdělena do dvou kategorií, v té první pro mateřské školy se na 1.místě umístil kolektiv dětí z MŠ Motýlek, 2.místo si vybojovaly děti z MŠ Jeřmanická a na krásném 3.místě se umístila MŠ Dětská.

Ve druhé kategorii pro ZŠ se na 1.místě umístila Šárka Poláčková a Daniel Chlum, na 2. místě Eliška Baslíková a Michal Paidar a na 3. místě Michaela Mačová a Tadeáš Teichman.

Účastníci soutěže si připomněli lidové tradice a netradiční techniky a sobě i návštěvníkům školy zpříjemnili krásnou výzdobou svátky jara.

Mgr. M. Klúčiková

kraslice2012