TITLE

DESCRIPTION

Podzimní prázdniny ve školní družině

Několik dětí trávilo podzimní prázdniny ve školní družině. Byl pro ně přichystán program s halloweenskou tématikou.

Všichni si vyrobili dýně metodou kašírování, nakreslili a vyzdobili halloweenské obrázky a vyluštili i křížovky a rébusy. Ve čtvrtek bylo počasí ještě vlídné a tak se mohly děti vyběhat a vyřádit venku na školní zahradě. Zato v pátek už bylo ošklivo a tak jsme zůstali ve družině. Upekli jsme halloweenské sušenky, zhotovili obrázek pana Dýňáka nebo Frankensteina, vymalovali čarodějný obrázek podle kódu a také jsme hráli kuželkářský turnaj. Soutěž nebyla jednoduchá, ale užili jsme si spoustu legrace a tak nikdo nelitoval, že o prázdninách musí do školy.

Marcela Jirásková Cinková

Fotogalerie

Starý web

Pokud chcete vidět starší příspěvky a další pak máte možnost zachovali jsme pro vás starý web.

KONTAKT

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, p. o.

Kaplického 384

463 12, Liberec 23

IČ 72743379

TELEFONY

+420 739 329 110

+420 602 470 953