TITLE

DESCRIPTION

Prrvouka – domácí zvířata

pes vpesV prvouce máme oblíbené téma zvířata, domácí zvířata a jejich potřeby a péče o ně.

Do hodiny nám praktikantka Jana z TUL přivedla své mazlíčky – border kolie, které také trénuje v nejrůznějčích disciplínách: agility, dogdancing, parkur pro psy, dogfreisbee, jumping speciál atd. Některé z jejich závodů jsme viděli v ukázkách na interaktivní tabuli. Také nám Jana vysvětlila, že se původně vyšlechtili jako pastevečtí psy a jsou nejučenlivější rasou.

agility

Viděli jsme pomůcky, krmení, hračky. Dozvěděli jsme se kdy musí pejsci ke zvěrolékaři, jaký mají mít režim.  Viděli jsme i ukázku  výcviku a děti si samy některé povely vyzkoušely. Z takové hodiny byly nadšené a ani zvonění na přestávku je nevytrhlo ze zaujetí z pejsků.

Mgr. Langpaulová

 

Starý web

Pokud chcete vidět starší příspěvky a další pak máte možnost zachovali jsme pro vás starý web.

KONTAKT

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, p. o.

Kaplického 384

463 12, Liberec 23

IČ 72743379

TELEFONY

+420 739 329 110

+420 602 470 953