TITLE

DESCRIPTION

Společně s Ikea

Vážení rodiče,

naše škola se účastnila výzvy Společně s Ikea. Zástupci společnosti Ikea a členové sdružení Tereza vybrali 10 projektů. Šlo o vymyšlení projektu, který má za úkol zlepšit prostředí přímo na naší škole nebo v jejím nejbližším okolí.  

Náš projekt se týká Odpočinkového koutku v přízemí u schodiště. Ekotým vytvoří návrh a podle toho budeme místo vytvářet. Vše nám tedy navazuje na systematickou práci v programu Ekoškola.

 Chtěla bych Vás také poprosit o spolupráci. V rámci odpočinkového koutku bude vytvořena knihovna. Pokud máte prosím doma nějaké knížky, popřípadě společenské hry, které již nepoužíváte, rádi bychom je využili v našem koutku, kde je mohou žáci ve volných hodinách dále využívat. To samé se týká nábytku. Máte-li doma nějaké křeslo, menší gauč, popřípadě knihovničku, které již nebudete používat, vyfoťte nám je prosím. Pokud by nám nábytek zapadl do našeho konceptu, rádi bychom ho dále využili.

Projekt může tímto krokem dostat další rozměr. Můžeme dětem ukázat, že věci, které už jeden nepotřebuje, druhý může ještě využít. Děkujeme za spolupráci.

Na webových stránkách Vás budeme informovat o průběhu tvorby koutku.

 

Starý web

Pokud chcete vidět starší příspěvky a další pak máte možnost zachovali jsme pro vás starý web.

KONTAKT

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, p. o.

Kaplického 384

463 12, Liberec 23

IČ 72743379

TELEFONY

+420 739 329 110

+420 602 470 953