VZDĚLÁVACÍ PROGRAM – POCHYBNÉ SUVENÝRY

Náš ekotým navštívil ekologické středisko Divizna, kde se zúčastnil programu na téma Pochybné suvenýry. Program byl perfektní, žáci ,, nastoupili´´ do letadla a letěli směr Praha. Při přistání na ně čekala celní kontrola a prohledávání jejich zavazadel. Každá skupinka měla v kufru věc, která se nesmí převážet. Tím začal náš program, žáci se dozvídali, co se vše ,, pašuje´´ a převáží. Největší překvapení sklidil převoz papoušků v pet lahvích. Pomocí dalších prezentací, ale také práce ve skupinkách, se dozvídali velmi zajímavé informace. Jakou funkci mají pytláci, pašeráci a také zachránci. Pracovali se skutečnými příběhy a vymýšleli, jak tomu všemu předejít. Další program, kterého se náš tým zúčastní bude rogram v Jizerských horách.


Starý web

Pokud chcete vidět starší příspěvky a další pak máte možnost zachovali jsme pro vás starý web.

KONTAKT

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, p. o.

Kaplického 384

463 12, Liberec 23

IČ 72743379

TELEFONY

+420 739 329 110

+420 602 470 953