Zasloužené prvenství v regionální vlastivědné soutěži Vlastík 2016

Ve čtvrtek a pátek, 5. a 6. května se konala v ZŠ a MŠ Tatobity devátá vlastivědná soutěž Vlastík. V soutěži bylo zapojeno celkem 12 týmů z různých základních škol skládajících se z jednoho druháka, třeťáka, čtvrťáka a páťáka. Za naši školu bojovali Lucka Zavadzanová, Jonáš Blín, Matěj Maršík a Majid bel Hadjasalah. V této náročné soutěži během dvou dnů děti plní různé úkoly z prvouky, přírodovědy, vlastivědy, ale i matematiky. Je důležité pracovat jako tým, chytře rozdělovat úkoly a volit strategie pro různé bojové hry. Naše děti spolupracovaly a všichni k sobě byly přátelští a navzájem se respektovaly, ačkoliv se ve škole zvláště nepotkávají. Své prvenství si Kapličáci zasloužili, i když to bylo velmi napínavé, neboť náš tým vedl v závěru jen o 2 body před Tatobiťákama. V Tatobitech je vždy krásně a všem se nám v nádherné zeleni a na svěžím vzduchu, kterou se obec může chlubit, opravdu velice líbilo.

Vlastík_2016_34

Fotografie ze soutěže najdete na odkazu níže:

vlastik_2016

Pavlína Drábková

 

Starý web

Pokud chcete vidět starší příspěvky a další pak máte možnost zachovali jsme pro vás starý web.

KONTAKT

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, p. o.

Kaplického 384

463 12, Liberec 23

IČ 72743379

TELEFONY

+420 739 329 110

+420 602 470 953